2. If students have time, they can go to the farmhouse to play, fish, play ball, play mahjong and KTV. The per capita consumption for one day and one night is about 65,438+000 yuan, which is a good choice.
3. Group purchase table, you can log in to several major group purchase networks to see, generally some upper-grade stores, and the price is also cheap, all around tens of dollars. Such as Handan. Meituan. com Com and QQ group buying can go and have a look. Depending on luck, there may not be a suitable one.
If everyone likes drinking, they must go to the hot pot restaurant, which is full of excitement. Qin Ma, Dezhuang and Qi Chafu are all good choices.