How much is the market price of a carton of this most common Yili pure milk? How much does it cost?
The most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought when it was 60, less than three yuan per box, suitable for one to two people without a refrigerator, if there are more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective the most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought when it was 60, less than three yuan per box. less than three dollars, suitable for one to two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes when I bought 60, less than three dollars per box, suitable for no refrigerator one to two people, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed Pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes when I bought 60, less than three yuan per box, suitable for one to two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes when I bought 60, less than three yuan per box, suitable for no refrigerator! One to two people, if there are many people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes when I bought 60, less than three dollars per box, suitable for one to two people without a refrigerator, if there are many people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box of 250ml, a box of 24 boxes I bought 60, less than three dollars per box, suitable for no refrigerator one to two people, if there are more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective 250ml, a box of 24 boxes I bought when 60, less than three dollars per box, suitable for one or two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box of 250ml, a box of 24 boxes I bought when 60, less than three dollars per box, suitable for one or two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, one liter capacity will be more cost-effective. If you have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought when it was 60, less than three dollars per box, suitable for one or two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I When I bought it was 60, less than three dollars per box, suitable for one or two people without a refrigerator, if there are many people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective The most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought it was 60, less than three dollars per box, suitable for one or two people without a refrigerator, if there are many people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective The most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought when it was 60, less than three yuan per box, suitable for one to two people without a refrigerator, if more people or have a refrigerator, a liter capacity will be more cost-effective The most common Yili boxed pure milk, the market price of three yuan five a box, 250ml, a box of 24 boxes I bought when it was not