If you're a day student, you'll have to prepare your own lunch box... If you want to use a spoon, buy a spoon, if you like to use chopsticks, buy chopsticks...
The first time you buy a meal card, you have to buy a meal card for the first time for 100 dollars, and it has 88 dollars in it... The first time you buy a meal card, it's 100 a piece, and there's 88 dollars in it.
Pen refills themselves in advance to prepare enough, the school to buy the one,, not to mention his, can not be used a morning on the bad ...