Lean pork is generally 13 yuan Jin (about 13 yuan).
If you like, you can buy pig liver and stickers. Pig viscera is cheaper. (5 quick money is enough)
Then you can buy a catty of eggs. Around 5 yuan.
You can buy some tomatoes and scrambled eggs to make soup. About six dollars.
Then buy a piece of tofu, 2 yuan.
Others buy two or three kinds of vegetables, and the price is controlled around 20 yuan.
After that, you can go to 50 yuan and buy some fruits or drinks. About 60 yuan, you have to pay for the meal yourself, and the rest is not counted.